Aşk Biter mi? Beren Saat Kenan Doğulu Efe Güray

Aşk Biter mi? Beren Saat Kenan Doğulu Efe Güray

Aşk Biter mi? Beren Saat Kenan Doğulu Efe Güray. Konumuz tam olarak bu. Gündemden hiç düşmeyen bu konuya tamamen kendi yaşanmışlıklarımdan yola çıkarak, belki de kendi içime yapacağım bir yolculuk olarak yazılan bir yazı.

Seversiniz, sevmezsiniz ama ben peşinen söyleyeyim, en sonda söyleyeceğimi Beren Saat kendince haklıdır. Nedenlerini yazının ilerleyen bölümlerinde göreceksiniz.

O Beren Saat. Her daim kendisine has duruşu olanlardan. Her daim eyvallahsız kendi yolunda gidenlerden. O kendi yaşamının kurallarını kendi yazanlardan. O iddiasız iddialılardan. Serenay Sarıkaya ne kadar kontrollü yaşıyor ise, Tuba Büyüküstün ne kadar güzelliğinin farkında ve buna uygun özgüven ile hareket ediyor ise o da bir  o kadar kendi kuralları ile hareket ediyor. Kasmıyor. İçinden geleni özgürce yapıyor. Bazen şaşırıyoruz, bazen kızıyoruz ama çok cesur kabul edelim. Belki de bizim asla olamayacağımız kadar cesur. Sevenlerin de sevmeyenlerin de sebebi belki bu.

Aşk İse Söz Konusu Olan

Şimdi onun kim olduğunu bir kenara koyup yaşadığı aşka bakalım. 19 yaşında sevdiği adam yani Efe Güray bir trafik kazasında ölüyor. Hayaller kurduğu bir ömür geçirmeyi planladığı adam bir anda yok!!! Gençsiniz, çok aşıksınız ve artık o yok.

Onun için giyinemeyeceksiniz, onun aramasını beklemeyeceksiniz. Onunla dans edemeyeceksiniz. Her şey onsuz. Onun gözlerinden kendinizi göremeyeceksiniz. O beraber aldığınız tişört orada o dolapta naftalin kokmaya başlayacak. Kokusunu özleyeceksiniz. Sesini unutmamak için direneceksiniz.  İçinden siz geçen her şey hem canınızı acıtacak, hem de onsuz kalmak istemeyeceksiniz. Ve daha fazlası…. Hep bir eksik, hep bir ama. Sizin ki yarım kalan şarkı….

Nereden mi biliyorum. Bora trafik kazasında öldüğünde ben 23 yaşındaydım. Evlilik planlarımız vardı…. Uçtu gitti. Evet hayat devam etti. Anne oldum, eş oldum ama hep o ama. Hiç yakamı bırakmadı. Belki yaşasa, belki devam etsek çok kötü bitecekti. Nefret edecektim ondan. Ama o şansım olmadı. Ben onu hep çok özledim. Birine dokunmak da sevmek de suç gibiydi. O gitmiş ve ben devam etmiştim.  İyi giden şeyler bozulsun istedim. Kendime nefes aldığım için kızdığım öyle çok an oldu ki, Beren Saat kim olursa olsun anlamak zor değil. Hele de aynı yaralara sahipseniz.

Para, başarı, ün bunlar sevdiklerimizi getirmiyor. Özlemleri dindirmiyor. Bilemediğiniz bir sorunun yanıtı vermiyor. Evet yaşam devam ediyor. Anka kuşu gibi küllerinizden doğmak isteseniz de bazen olmuyor.

Kenan Doğulu Beren Saat ilişkisinde de durum biraz da bu. Kenan Doğulu ünlü ya da ünsüz, kadın ya da erkek fark etmeksizin işi zor. Bir gölge ile mücadele etmek zor. Ama bunu yapan da karşındakinin canını acıtmak için yapmıyor. Aslında tek derdi kendi ile. Sanki olaya biraz da böyle bakmalı. Zor ama bu bir gerçek.


Hakkında Fatma Rana Arıbaş

Ben Rana ARIBAŞ Danışman ve Mühendisim. Yazmak benim için tutku ve nefes almak gibi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir