Aldatan Erkekler İtiraf

Aldatan Erkekler İtiraf

Aldatan erkekler yakalanmadıkça bunu eşine itiraf etmez. Evliliğinizde uzun süredir yolunda gitmeyen bir şeyler varsa ve eşinizin sizi aldattığından şüphe ediyorsanız sabırlı olun. Aldatan erkekleri itiraf ettirmenin yolu sabırlı olmaktan geçer. Elinizde sizi aldattığıyla ile ilgili her hangi somut bir kanıt olmadıkça eşinizle “beni aldatıyor musun?” gibi tartışmalara girmeyin! Eşinizde hissettiğiniz aldatma belirtileri karşısında sabır ve azimle hareket ederseniz kazanan taraf siz olacaksınız. Aldatan erkekler itiraf etmese de çok dikkatsiz olduklarından mutlaka bir şekilde açık verecektir.

Sakin Ve Sabırlı Olun

Sakinliğinizi koruyarak eşinizde fark ettiğiniz değişimleri görmezden gelmeli ve bu süreç içerisinde eşinizin üstüne hiç gitmemelisiniz. Örneğin son zamanlarda iş toplantıları arttıysa, eskiden sizinle gittiği toplantı ve davetlere yalnız gitmeye başladıysa ona bağırıp kızmak yerine şaka yollu ikazlarda bulunmak işe yarayabilir. Kadınlar ev ve çocuklarıyla daha çok ilgilendikleri için evlilikler daha monoton bir hale gelebiliyor. Bu zaten doğasında aldatma içgüdüsü olan erkeklerde tek başına bir aldatma sebebidir. Değişik bir heyecan arayışı içine giren erkekler hayatına biraz olsun renk katabilmek adına eşini aldatabilir. Sabırlı olmayıp, eşinizin üstüne fazla giderseniz, erkek boşanma talebinde bulunabilir.

Aldatan Erkekler İtiraf

Eşinizden Şüpheleniyorsanız Yakalanmaya Odaklanın

Bir kadın için aldatılmak kendisini duygusal ve ruhsal yönden kötü hissetmesine neden olan bir duygudur. Aldatan erkekler itiraf  etmese de kadın bunu anladığı andan itibaren kendini sorgulamaya başlar. Benim o kadından neyim eksik? Sevmiyor mu, beni artık çirkin mi buluyor gibi sorular kadını aşağı çeker ve kendini daha berbat hissetmesine neden olur.Bu süreçte hissettiğiniz bu duygular sizi yıldırmasın. Böyle bir şüpheye kapıldığınızda eşinizi suçlamak ya da üstüne gitmek yerine somut kanıtlar bulmak için odaklanmalısınız. Unutmayın! Siz bir annesiniz ve ailenizi ayakta tutabilmek için ayakta durmak zorundasınız.

Aldatan Erkekler İtiraf

Aldatan erkekler itiraf etmese de kendilerini ele verirler!

Duygularınıza Yenilmeyin

Eşinizden şüphe etmeye başladığınızda, duygularınıza yenilerek öfke duyma, hırçınlaşma, kavga çıkartma, ona meydan okumak gibi davranışlardan mümkün olduğu kadar kaçınmaya çalışın. Neden mi? Kadınlar zaten hisleri kuvvetli varlıklardır. Aldatan erkekler itiraf etmese de dikkatsiz olduğundan zaten yaptıklarının üstünü örtmek için yalan söylemeye devam edecektir. Kendini ele verecek bir şey yapacaktır.

Aldatan Erkekler İtiraf

Somut Kanıtlar

Tüm bu şüpheleriniz sonucu siz haklı çıktınız ve eşinizin sizi aldattığını öğrendiniz. Bu bir sms kaydı olabilir, otel faturası görüntü ya da fotoğraf olabilir. Bu eşinden boşanan kadınlar için önemli bir detaydır. Tüm bunlarla ilgili elinizde somut kanıtlar olması sizin yasal haklarınızın korunmasına yardımcı olacaktır.

Aldatan Erkekler İtiraf

Erkek Boşanmak İsterse

Bazı durumlarda eşini aldatan erkek yakalandığında, tüm bunlara gerek kalmadan aldattığını itiraf ederek sizden boşanma talebinde bulunabilir. Bu çiftler arasındaki ilişkinin durumuna göre değişim gösterebilir. İlişkilerinde her iki tarafta tatminsiz ve mutsuzsa boşanmak en doğru karar olacaktır.

Aldatan Erkekler İtiraf


Hakkında Dilek Soyak

Yazarım ikinci kitabıma hazırlanıyorum. Yayıncılık hayatında 10 yılı aşkındır edindiğim tecrübeler ile daha geniş kitlelere ulaşmamı sağlayacak projelerde çalışmak, var olan bilgi dağarcığım ve bu tecrübenin verdiği güvenle bana verilen görevi en iyi şekilde yapabilmek ilk ve tek dileğimdir. Kariyer hedefim; Her kesimden kitleye hitap edip, onların sesi olup, gerek statik, gerek ise uygulama kısmında şiir, makale, haber, köşe yazsısı ve özlü söz gibi alanlarda görev alarak insanların hayatına bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir