Aldatan Erkek Pişman Olur mu?

Aldatan Erkek Pişman Olur mu?

Erkek aldattığı zaman hiçbir sıkıntı yaşamaz. Aldatmak erkeklerin geninde vardır.Bunu kendinde bir hak olarak ve üstünlük olarak görür.Bu düşünce ve öngörüyle hareket eder.Buraya kadar her şey normal gibi görünüyor değil mi? İlişki somut olarak ortaya çıktıktan sonra, eşini ve ailesini gözden çıkartmış olan bir erkek ne suçluluk duygusu ne de pişmanlık duyar.Aldatan erkek pişman olur mu?Aldatan erkek ancak eşini ve ailesini kaybetme gerçeği ile yüzleştiğinde pişman olur.

Aldatan Erkek Pişman Olur mu?

Çiftler Eski Günlerine Dönebilir mi?

Aldatan erkek  pişman olur mu? İlişkisi ortaya duyan erkek eşini kaybetmek istemiyorsa kendisini affettirme çabasına girer.Tabi bu süreç sonrasında çiftler eski günlerine dönemez.Ama ilişkilerinde yepyeni bir döneme başlayabilir.Burada önemli olan eşler bir birleri ile her şeyi açık bir şekilde konuştuktan sonra o konunun hiç açılmayacak şekilde kapatılmasıdır.Erkek zaten pişmansa hissettiği suçluluk duygusuyla evliliğini kurtarmak için gerekeni yapacaktır.Çiftlerin arasındaki sevgi bağı kuvvetliyse her iki tarafta hatasını anlayıp evliliklerinde yepyeni bir döneme başlayabilirler.Önemli olan, eşlerinin birbirini yargılamadan evliliklerini devam ettire bilmeleridir.

Aldatan Erkek Pişman Olur mu?

Kadın Kendini Sorgulamaya Başlar

Aldatılan kadınlar kendini sorgulamaya başlar.Aldatılmanın verdiği üzüntüyle neyim eksik, beni artık sevmiyor, beğenmiyor diye  bir çok şey düşünebilir.Bu bir kadın için hayata tecrübe edebileceği en zor süreçlerden biridir. Aldatan erkek pişman olur mu? Erkek ne kadar pişman olursa olsun kadın ilişkisinin kurtarılmayacağını, ilişkinin kurtarılıp kurtarılmayacağını gerekliliğini ve bunun neden kendi başına geldiğini bilmek ister.

Aldatan Erkek Pişman Olur mu?

 Aldatan Erkeğin Psikolojisi

Erkekler genelde yeni bir heyecan arayışı içindedir.Bir başkası tarafından beğenildiğini de kendini güçlü hisseder ve bunu devam ettirmek ister.Ama erkeğin aldatmanın özünde yatan ilk temel unsur cinselliktir.Erkek aldatır ve yakalanmadığı sürece elinin kiridir. Birçok kadın eşini sevdiği için, ya da çocuklarını düşündüğü için bunu sineye çekebiliyor.Günümüzde çok sayıda evlilik aldatma yüzünden bitebiliyor.

Aldatan Erkek Pişman Olur mu?

Erkeğe Büyük Görev Düşer

Çiftler arasında oluşan güven ilişkisini sarsarak aldatılma olayı güven bağını derinden zedeler.Aldatma sonrası İlişkinin toparlanması için erkeğe büyük bir görev düşer.Aldatan erkek eşinin kuşkucu davranışlarına sabırlı olması gerekir. Aldatan erkek pişman olur mu?Erkek pişman olsa da kadının eşine güvenmesi için bazı şartların oluşması için zaman lazımdır.

Aldatan Erkek Pişman Olur mu?

Aldatma Krizi Nasıl Atlatılır?

Aldatma krizinin atlatılması,aldatmanın tipine, çiftlerin geçmişteki evlilik sürecinde yaşanılanlara ve aldatan erkeğin çaba sarf edip etmediğine bağlıdır.Aldatma krizinin atlatılması için çiftlerin evlilik terapisine başvurmalar önerilir.

Aldatan Erkek Pişman Olur mu?

YAZAN: DİLEK SOYAK


Hakkında Dilek Soyak

Yazarım ikinci kitabıma hazırlanıyorum. Yayıncılık hayatında 10 yılı aşkındır edindiğim tecrübeler ile daha geniş kitlelere ulaşmamı sağlayacak projelerde çalışmak, var olan bilgi dağarcığım ve bu tecrübenin verdiği güvenle bana verilen görevi en iyi şekilde yapabilmek ilk ve tek dileğimdir. Kariyer hedefim; Her kesimden kitleye hitap edip, onların sesi olup, gerek statik, gerek ise uygulama kısmında şiir, makale, haber, köşe yazsısı ve özlü söz gibi alanlarda görev alarak insanların hayatına bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir