Ocak Ayında Rutininize Eklemeniz Gereken 5 Güzellik Ürünü

Ocak Ayında Rutininize Eklemeniz Gereken 5 Güzellik Ürünü

Ocak geldi, hoş geldi. Yeni yılın ilk ayında bakımımıza dikkat etmeliyiz. Ocak  ayının en trend ve yeni ürünlerini keşfedip, güzellik rutininize eklemeyi ne dersiniz? İşte Ocak ayında rutininize eklemeniz gereken 5 güzellik ürünü;
Ocak Ayında Rutininize Eklemeniz Gereken 5 Güzellik Ürünü

#1 LR DELUXE 4’LÜ GÖZ FAR PALETİ

Lr markasının Deluxe serisi bilindiği üzere oldukça profosyonel makyajlar için ideal bir seri. Channel markası ile aynı fabrikadan çıkan far paletleri, görüldüğü üzere ne kadar da Channel 4’lü far paletlerine benziyor değil mi? Hemde Channel far paletletinin çeyrek fiyatı kadar. Farlar kuru ve ıslak kullanılabiliyor. Islak kullanıldığında oldukça metalik ve yoğun bir görünüm elde edebiliyorsunuz. Far paletlerinin içeriği de oldukça temiz. Paraben, parafin gibi zararlı maddeler içermiyor. İsterseniz gündüz makyajlarınızda, isterseniz gece makyajlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Herkese ve her zevke uygun renklerden oluşan bu far paletleri Ocak ayında muhakkak rutininize eklemelisiniz.
FİYAT:120 TL
Ocak Ayında Rutininize Eklemeniz Gereken 5 Güzellik Ürünü

#2 BOBBI BROWN EYE OPENING MASKARA

Adı üzerinde “Eye Opening” maskara, gözlerinizi anında daha yukarı taşıyarak, açık gösterecek. Ocak ayında, herkes kirpiklerinizi soracak, dikkat edin! Maskaranın hayranları oldukça fazla. Öyle ki, makyaj koleksiyonunda sadece bu maskaraya yer verenler var. Günlük makyajınızda tek kat ile oldukça açık gözler elde edecek, gece makyajlarınızda da 2 kat sürerek dumanlı göz makyajınızı oldukça farklı yere taşıyacaksınız.
FİYAT: 105 TL
Ocak Ayında Rutininize Eklemeniz Gereken 5 Güzellik Ürünü

#3 MAYBELLINE MASTER BRONZE AYDINLATICI VE BRONZER PALETİ

1 adet aydınlatıcı ve 3 adet sıkıştırılmış bronzerdan oluşan bu palet, “Tek bir paletim olsun, aydınlatıcım da olsun, bronzer da” diyenler için oldukça uygun bir palet. İsterseniz seyahatlerde bile yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Aydınlatıcı, sarı alt tonlu ancak bütün ten renklerine rahatlıkla uyacaktır. Ayrıca, bu paletteki renkleri far olarak bile kullanabilirsiniz. Gerek bronzer olarak, gerek far olarak bütün gün cildinizde duruyor, çıkmıyor.
FİYAT: 45 TL
Ocak Ayında Rutininize Eklemeniz Gereken 5 Güzellik Ürünü

#4 THE BALM IN THE BALM OF YOUR HAND VOLUME 2 PALET

The Balm markasına ait bu paletin, 1. versiyonu geçtiğimiz yılbaşında piyasaya çıkmıştı. Bu yıl ise The Balm paletin 2.versiyonunu çıkardı. Sadece sınırlı sayıda olan bu paleti sakın kaçırmayın, aksi taktirde bir daha bulamayabilirsiniz. Paletin içerisinde 4 tane toprak tonlarından oluşan The Balm’ın popüler paletlerinin içerisindeki farlar, 1 tane The Balm’ın meşhur Mary Lou Manizer aydınlatıcısı, 3 adet The Balm’ın çok sevilen allıkları ve 1 tane de Bahama Mama isimli meşhur bronzer-kontür ürünü bulunuyor. Bu paleti günlük hayatınızın veya seyahatlerinizin en büyük yardımcısı olacak, kaçırmayın!
FİYAT:140 TL
Ocak Ayında Rutininize Eklemeniz Gereken 5 Güzellik Ürünü

#5 MAC A LITTLE LUSTY ALLIK

Sakın bu allığı görüp kaçmayın, evet rengi oldukça korkutucu ancak sizi korkutmasın. 🙂 A Little Lust allık, tam da kış rengi değil mi? Oldukça pigmentli olan allığı, fırçanıza sadece 1 kere bastırmanız ile bütün yanaklarınıza oldukça yetecektir. Sanki utanmış, soğuktan yanaklarınız kızarmış gibi gözüküyor.Ocak ayında rutininize eklemeniz gereken 5 güzellik ürünü yazımızı beğendiyseniz, yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.
FİYAT:110 TL 

Aralık Ayında Rutininize Eklemeniz Gereken 5 Güzellik Ürünü


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 23 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

1 Yorum

  1. The balm of your hand volum 2 kesinlikle harika ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir