Moda Matematiği: Alışverişte Uygulanacak Zihinsel Hile

Moda Matematiği: Alışverişte Uygulanacak Zihinsel Hile

Moda matematiği nedir biliyor musunuz? Bu yazıda o konuya değineceğiz.

Moda matematiği” kavramının sizin için yeni ya da basit bir kavram  olup olmadığını bilmiyoruz.  Biz bu yazı da bu işin inceliklerine, hilelerine değineceğiz. Hem böylece bir yol bulacaksınız. Ayrıca daha yüksek fiyatı olan etiketler  sizi rahatsız etmeyecek. Dilediğiniz gibi hayalinizde olan giysileri alabileceksiniz.

İşin en önemli olan püf noktası hayati olarak, ne kadar sık ​​giyeceğinize odaklanın ki  bu durum“giyim başına fiyat” yönteminden farklıdır (ayda sekiz kez giyeceğiniz 1000 dolarlık bir giysinin aslında 125 dolar olması gerekir ki bu işin tam olarak matematiğidir).

Biz de buradan yola çıkarak size kimi önerilerde bulunacağız. Bu önerileri lütfen alışveriş yaparken göz önüne alın. Emin olun bu moda matematiği sizin alışverişlerde çok işinize yarayacak.

Parça: Özel Keten Blazer

Moda Matematiği: Alışverişte Uygulanacak Zihinsel Hile

Kolayca MVP olarak adlandırılan takım bir takımdan çok daha fazla, bu blazer fevkalade çok yönlü. Yazın sıcağında bir etkinliğe katılmıyorsanız ve tüm zamanın dışında olamıyorsanız, resmi görünümünüze bir katman eklemek her zaman akıllıcadır. Özel olarak tasarlanan blazerler genellikle kadınsı bir elbiseye karşı aşırı keskin okuduğundan, kolay bir stil olmasını deneyin ve bunun için belinize kemer bağlayın.

Dolabınızdaki hemen hemen her şeyin arasına karışabilme özelliği onun akıllıca satın alınmasını gerektiriyor. Ofiste bir gün boyunca altına siyah sigara pantolonu veya swishy donanma pantolonu giyin. Hafta sonu için ise bir tişörtün üzerine yerleştirin veya düğmeyi (veya her ikisini birlikte açın) açın. Gördüğünüz her şekilde kullanılabilir bir ürün.

Parça: İpek Şal Elbise

Moda Matematiği: Alışverişte Uygulanacak Zihinsel Hile

İpekli ipek şal elbisesi daima bir ofis, düğün ya da gece geç akşam yemeği için bukalemun benzeri bir yeteneğe sahip olan olmazsa olan bir elbisedir. Her kadının gardırobunda mutlaka bulunmalıdır. Kullanılan doğru aksesuarlar sizin kişiliğinizi ortaya koymanızı sağlar ve aksesuarlar ile de size kendiniz olma fırsatı sunar. Kendi kemerinizi (ya da bunlardan ikisini katmanlı bir görünüm için birbirine bağlı) eklemek, böylesi bir elbiseye oldukça hoş bir hava verir.

İpek şal tarzı olan giysiler moda matematiği noktasında çok özel bir yerdedirler. Bluz, gömlek olarak da alınmalı, bu tarz giysiler kot pantolonlar ile tamamlandığında yine bohem bir ortaya çıkar. Kişi kendi stilini yaratabilir.

Sonuç olarak blazer ceket, ipek şal kumaştan yapılan giysiler pahalıdır ama ödenen paraya değer. Onlar birer klasiktir. Farklı biçimlerde gece gündüz kullanılabilirler. Bunun için de doğru zamanda alınmalıdırlar. Kişinin kendi stilini yaratacağı biçimde kullanılmalıdır.


Hakkında Fatma Rana Arıbaş

Ben Rana ARIBAŞ Danışman ve Mühendisim. Yazmak benim için tutku ve nefes almak gibi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir