Aliexpress Ne Kadar Güvenilir?

Aliexpress Ne Kadar Güvenilir?

Aliexpress’ten alışveriş yapılır mı ve ne kadar güvenilir? 

Aliexpress birçok hatta çok butiğin toplandığı büyük bir alışveriş sitesi aklınıza gelebilecek her şey mevcut, A’dan Z’ye ne ararsanız var bu yönü gerçekten çok güzel. Aliexpress ne kadar güvenilir?

Güvenilir mi bence evet güvenilir tek yapmanız gereken sipariş vereceğiniz ürünün çok puan almış olmasına ve yorumlarına mutlaka bakın mesela bir elbise alıyorsunuz çok farklı şey gelebilir o yuzden mutlaka yorumlarına ve satıcının puanına dikkat etmelisiniz en önemli tarafı bu bundan başka hiç bir sorun olmuyor rahat rahat alışveriş yapabilirsiniz ödeme konusunda da çok güvenilir.

Aliexpress Ne Kadar Güvenilir?

Aliexpress Ne Kadar Güvenilir?

Öncelikle kendi adıma bahsedeyim ben birçok kez sipariş verdim yalnız iki üç ürünüm gelmedi o zaman tabiki tam olarak bilmiyordum sistemi acemiliğime denk geldi,sonradan öğrendim ki yüksek derecesi olan mağazalardan almakmış önemli olan , neyseki sonra ki siparişlerim geldi yalnız çok geç geldi…

Ürünlerinin kalitesine gelince giyim konusunda parasına göre bence burada nasılsa aynı kalite kalite değişiyor , çok uygun bir site evet hatta Türkiye’ye getirtip iki katına satanlar var, ama son dönemlerde daha erken gelmeye başladı ürünler 1 ayda geliyorsa 2 hafta da gelmeye başladı bu sürekli Aliexpress’ten sipariş verenler için çok mutluluk verici …

Çünkü bazen verdiğimiz siparişi unuttuğumuz oluyor uzun süre gelmemesinden…

Birçok insan güvenemiyor bu siteye çekiniyorlar tabi haklılar sonuçta yabancı paraları nereye gidecek?

Lakin gerçekten güvenilir kendim kaç defa sipariş verdim aklıma bile gelmiyor içiniz rahat olsun sadece başta bahsettiğim gibi puanı yüksek olan yerlerden sipariş verin .

Aliexpress’in en güzel ürünlerinden biri makyaj fırçaları o fiyata o kalitedeki fırçalar gerçekten inanılmaz kıl yapısı yumuş yumuş olması dökülmemesi uzun ömürlülüğü kısaca mutlaka bakın..

Yalnız çocuk kıyafetlerinde pek aynı şeyi söyleyemeyeceğim bilmiyorum belki bana öyle denk gelmiştir ama çok kaliteli değil o konuda hayal kırıklığı yaşamıştım.

Ama değişik farklı bir şeyler arıyorsanız bakmalısınız ürünleri farklı, kıyafet konusunda her konuda değişik tarzları var benim çok hoşuma gidiyor özellikle tasarım elbiseleri harika çok farklı modeller var her anlamda güzel bir alışveriş sitesi güven konusunda  rahat olun ve rahatça sipariş verebilirsiniz ♥️

Bol alışverişli günler…

Aliexpress;ten Fırça Alışverişi ve Kullanıcı Yorumları


Hakkında Esra Demir

Makyaj, bakım ve moda ile ilgili deyimlerimi paylaşmayı çok seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir